מעליות
 
 
 
 
Email
 
 
 
+Google
 
 
 
.
 
 
 
 
 
* שם:
 
* טלפון:
 
  הערות:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

שירותי מעליות בירושלים

 
המעלית מקרטעת מקומה לקומה? מעוניינים לשדרג את מראה המעלית שלכם?
צמרת מעליות בירושלים לשירותכם 24 שעות ביממה, וצוות המקצוענים שלה מוכן לפעולה!
להזמנת שירות חייגו 04-8412643!
 
 
 
 
 

המעלית הינה חלק בלתי נפרד מחיינו ולא היינו רוצים לדמיין יום אחד בלעדיה. יחד עם זאת, ממש לא היינו מעוניינים להיתקע בתוכה ללא יכולת לצאת או להשתמש במעלית רעועה. שירותי מעליות בירושלים ובכל חלקי הארץ כוללים את כל היבטי האחזקה, הטיפול וההקמה של מעליות איכותיות, כך שאתם תוכלו להשתמש בהן בבטחה.להלן עיקרי השירות:

 
 
 
 
 
 
 

הקמת מעליות

התקנת מעלית בבניין מקנה לדיירים ולשוכנים בו לא מעט יתרונות. ראשית, מדובר בנוחות שאין שנייה לה, תוך התאמה מלאה לקשישים, נכים וילדים. שנית, התקנת מעלית מעלה את ערך הנכס באופן משמעותי ובעלות השקעה שאינה גבוהה פר דירה. חלק בלתי נפרד משירותיה של חברת מעליות איכותית היא לעזור לבעלי בניין המגורים או המשרדים להוציא את כל האישורים המתאימים שנדרשים לשם שדרוג רמת החיים והקמת המעלית במבנה, תוך מתן ייעוץ מלא לגבי סוג התשתית המתאימה, היכן כדאי למקם את המעלית (חיצונית אופנימית), הסוג שלה (הידראולית, פניאומטית וכו') ומה יהיה גודלה. חברה המספקת שירותי מעליות בירושלים שהינה מקצועית דיה, תבצע את התקנת המעלית באופן מהיר תוך גרימת הפרעה מינימלית להתנהלות התקינה של שגרת חייהם של דיירי המקום.


אחזקת מעליות ושיפוצן


מעליות עוברות שימוש יומיומי תדיר ולכן השחיקה והבלאי אינם מאחרים לבוא. אחזקת המעליות כוללת שני היבטים מרכזיים בנושא זה כאשר ניתן למצוא את בדיקות החובה שנקבעו על ידי משרד העבודה ובדיקות הרשות. שירותי מעליות בירושלים יכללו את ביצוע בדיקות החובה על בסיס קבוע, ללא צורך לקבל תזכורת מבעלי המעלית לגבי המועד המתאים, וזאת על מנת שלא ייווצר מצב שבו מעלית עוברת שימוש ללא בדיקה מתאימה. הבדיקות והטיפולים התקופתיים מתבצעים אחת לתקופה הנקבעת  בהתאם לגודל המעלית ומספר הקומות במבנה. אחזקת המעלית תכלול את תיקון כל הליקויים במידה ויימצאו בבדיקה, למען בטיחות הנוסעים בה. כאמור, ישנם טיפולים נוספים שאינם מוגדרים כחובה על ידי משרד העבודה, אלה הם טיפולי הרשות שנוגעים יותר לצד האסתטי של המעליות: החלפת גופי תאורה, תיקון והחלפה של מערכת הלחצנים, שימוש בחומרים אסתטיים ומעוצבים כגון אלומיניום, נירוסטה ועוד. פעמיםרבות מדובר בתיקונים מינוריים, אך כאשר עולה הצורך בכך - ניתן לשפץ את המעלית בצורה כוללת, מבפנים ו/או מבחוץ.


שירותי חילוץ מעליות בירושלים


במקרים שבהם הפחד הגדול ביותר מתממש והמעלית נתקעת, הנוסעים חסרי המזל מוצאים את עצמם ללא שום אפשרות לצאת כאשר סף החרדה עולה ככל שהדקות נוקפות. במצבים שכאלה יש ליצור קשר עם חברת השירות שאמורה לפעול בצורה הטובה ביותר כדי להחזיר את המצב לקדמותו, ללא גרימת נזק לגוף המעלית או לשאר רכיביה האלקטרוניים. מעליות מתוחזקות היטב יכללו מערכת בעלת לחצן חירום או לחלופין, טלפון עם חיבור ישיר לשירותי החברה האחראית. החילוץ מתאפשר 24/7 והוא חלק מהשירות והאחריות כלפי הלקוחות. 


אם אתם מחפשים שירותי מעליות בירושלים והסביבה שיספקו לכם ביטחון מרבי בסטנדרטים הגבוהים ביותר, חברת צמרת מעליות היא הבחירה האידיאלית עבורכם. התקנת והוספת מעלית חדשה בבניין, שירותי חילוץ, אחזקה, שיפוץ ותיקון מעליות מכל הסוגים -כל אלה ניתנים אצלנו על ידי טכנאים מוסמכים ומיומנים ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
האצטדיון 46, ת"ד 1160, קריית חיים 29111
טל': 04-8412643 / 04-8416455
ניידים: שמעיה 052-2345067 / יוסי 052-2345214 
 
 
מייל : zameret87@gmail.com
איתורית 03-6106666, מנוי 44422 בעלות שיחה מקומית
פקס: 153-4-8492893
 
 
 
IQNET
 
iso 9001
 
iso 9001